Druk jest dziś dla wielu firm istotną funkcją. Ponieważ jednak wydatki na druk są postrzegane jako niezbędny element działalności gospodarczej, są one często poddawane kontroli i źle zarządzane. Oto kilka statystyk dotyczących kosztów druku, które mogą cię zaskoczyć.

Drukowanie jest kosztowne
Cóż, może nie dziwi cię, że drukowanie jest drogie, ale czy wiesz, że koszty druku mogą stanowić nawet 15% twoich rocznych przychodów?  Średnio, koszty druku wynoszą od 5% do 15% przychodów firmy rocznie, co sprawia, że jest to jeden z najwyższych kosztów dla firm. Jednak wiele firm nie zdaje sobie z tego sprawy, ponieważ ...

Większość firm nie śledzi kosztów druku.
W rzeczywistości, aż 90% firm nie śledzi kosztów druku. Ponieważ druk jest postrzegany jako konieczność, związane z nim koszty wydają się nieuniknione. Jednakże, bez śledzenia kosztów druku, możesz wydawać pieniądze na niepotrzebne wydruki i tracić sposoby na zmniejszenie swoich wydatków.

Drukowanie zajmuje czas twojemu zespołowi IT.
Prawie jedna czwarta wszystkich połączeń z działem pomocy technicznej jest związana z drukowaniem. Spędzanie czasu na rozwiązywaniu problemów, takich jak problemy z łącznością sieciową i drukarkami, oznacza, że zespół IT nie wykorzystuje swojego czasu na ważniejsze, bardziej priorytetowe funkcje. Jest to niewłaściwe wykorzystanie ich talentów i zasobów.

Dzięki usługom Managed Print Services możesz zaoszczędzić nawet 30%.
Usługi Managed Print Services mogą zmienić sposób wydawania pieniędzy na druk. Zapewniając wsparcie, materiały eksploatacyjne, konserwację, audyty druku i inne usługi, MPS może pomóc w zrozumieniu kosztów druku i zaoferować rozwiązania pozwalające na ich redukcję. Utrzymując swoje drukarki w ruchu i usprawniając przepływ pracy, MPS może zaoszczędzić Twojej firmie nawet 30% bieżących kosztów druku.

Fakt, że druk jest kosztowny, nie jest zaskoczeniem, ale co to oznacza dla twojego wyniku finansowego. Ponieważ druk stanowi aż 15% Twoich rocznych przychodów, nie możesz sobie pozwolić na ignorowanie kosztów druku. Usługi Managed Print Services mogą pomóc zmniejszyć te koszty nawet o 30%, jednocześnie zwiększając wydajność, uwalniając zespół IT i zapewniając szereg innych korzyści.

Artykuły papiernicze znajdziesz na https://alibiuro.pl/