Folia bąbelkowa – jest niezawodna, tania i konieczna w trakcie pakowania produktów, które nie są odporne na uszkodzenia oraz wilgoć. Wypełniona powietrze, w świetny sposób będzie ona gwarantować amortyzację dla tych towarów, które będą w niej umieszczone. Zatem działa to w sposób podobny do samochodowych poduszek powietrznych. Przygotowując produkty do wysyłki o niewielkim rozmiarze a jednocześnie delikatne jak płyty CD, biżuteria, dodatki, odzież to warto zdecydować się na rozwiązanie dwa w jednym a mianowicie na koperty bąbelkowe.

Rozmiary kopert bąbelkowych

Wymiar tych kopert nie jest uniwersalny. Wielkość towaru jaki będzie pakowany jest tutaj kluczową sprawą, dlatego nie ma konieczności umieszczania małych kolczyków w kopercie, która będzie mieściła koszulkę. Dlatego w ofercie znajduje się wiele różnych rozmiarów kopert i każdy może szukać rozmiaru dopasowanego do swoich potrzeb Koperty o wysokości 16 cm będą wystarczające, by włożyć tam płytę CD albo biżuterię. Nieco większe w rozmiarze 21, 26 cm będą odpowiednie do wysyłki książki. Takie z wymiarami 33, 36 cm będą dobre do tego, by zapakować tam bluzkę albo inne elementy garderoby. Jeśli chodzi o koperty powyżej 40 cm, takie jak 44 i 47 cm będą one odpowiednie do tego, by zapakować tam nieco większe towary.

Rodzaje kopert bąbelkowych

Najbardziej popularne koperty wykonywane są z papieru pakowego. To materiał, który jest wytrzymały a solidne wykonanie i zgrzanie na bokach sprawia, że koperta nie rozpadnie się w czasie przesyłki. Brązowy kolor sprawia, że na przesyłce nie będzie widać drobnych zabrudzeń, które mogą pojawić się w trakcie transportu czy tez magazynowania. Jeśli chodzi o białe koperty są one ponadczasowe i bardziej eleganckie. Warto także dodać, że folia bąbelkowa, która znajduje się wewnątrz opakowania, jest ona także wzbogacona przez specjalną barierę uszczelniającą. Zależnie od ilości przygotowywanych przesyłek będzie można zamówić paczkę nawet od 50 do 200 kopert. Kolejnym rodzajem są również koperty foliowe, które są bardziej wytrzymałe od koper papierowych. Koperta otrzymuje podwójną ochronę przed wilgocią i zalaniem, jest także lekka więc nie podnosi wagi przesyłki. Dostępne w ofercie paczki z kopertami mogą mieć 50 lub 100 sztuk. Oba rodzaje kopert bąbelkowych charakteryzują się tym, że są wygodne, otrzymują również samozaklejające się zamknięcie.

Ceny kopert bąbelkowych

Ceny są uzależnione od wielkości koper, a także ilości zamawianych paczek. Im większa będzie ilość tym cena za kopertę będzie oczywiście niższa. Rabat jest naliczany do zamówień przynajmniej od 2 paczki a także przy większych zamówieniach. Przykładowo koperta, która ma wielkość 16 cm, jest to wysokość wewnętrzna to przy zamówieniu pojedynczej paczki jedna będzie kosztować 34 gr, natomiast jeśli zamówi się 8 paczek to cena spadnie o 40% i jedna koperta będzie kosztować 19 gr. Koperty foliowe są nieco droższe, jednak przy większych zamówieniach będą również uwzględniane zniżki i również będzie można kupić produkty taniej. 


Podobne Artykuły