Praca w domu nie musi być uciążliwa; dzięki odpowiednim akcesoriom można łatwo zoptymalizować nawet ograniczoną przestrzeń. Niezależnie od tego, czy musiałeś szybko zmienić bieg wydarzeń, czy pracujesz w domu już od jakiegoś czasu, istnieje wiele sposobów na stworzenie produktywnego i wygodnego miejsca pracy, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Twoje codzienne rytuały są ważne, ale kiedy nadchodzi czas, aby usiąść za biurkiem i zabrać się do pracy, nie powinno to być uciążliwe. Zapewnienie sobie schludnego, dobrze zorganizowanego miejsca pracy w domu jest równie ważne jak wygodne krzesło i cichy pokój. Warto rozważyć ergonomiczne rozwiązania firmy Kensington, aby domowe biuro było proste, wydajne i wolne od bałaganu.

5 akcesoriów do optymalizacji małej przestrzeni biurka i domowego biura

Przejście na pełnoetatowe biuro domowe nie powinno mieć wpływu na długoterminowe zdrowie. W firmie Kensington tworzymy rozwiązania, które zapewniają ważne wsparcie postawy, zapobiegając urazom związanym z powtarzającym się napięciem podczas spędzania wielu godzin za stacją roboczą. Każde dodatkowe akcesorium zmniejsza dostępną przestrzeń; dzięki tym pięciu rozwiązaniom można zapewnić sobie miejsce do oddychania bez ograniczania komfortu.

1. SmartFit® - oszczędzające miejsce ramię do pojedynczego monitora

Jeśli przestrzeń jest ograniczona, możesz odzyskać trochę cennego miejsca dzięki pojedynczemu ramieniu monitora SmartFit® Space-Saving. Unikalna konstrukcja umożliwia instalację w płytkich miejscach i pozwala na łatwą regulację wysokości (od 239 mm do 470 mm). Można również pochylać lub obracać monitor, a także obracać cały ekran do orientacji pionowej. Szybko zwalniane mocowanie VESA® zapewnia maksymalną elastyczność.

2. SmartFit - oszczędzające miejsce ramię do dwóch monitorów

Podobnie jak ramię do pojedynczego monitora, ramię SmartFit® Space-Saving Dual Monitor Arm ma niewielką powierzchnię podstawy, zapewniając jednocześnie maksymalną elastyczność dla dwóch monitorów. Każdy z monitorów można regulować niezależnie, co pomaga znaleźć najwygodniejszą pozycję do aktualnie wykonywanego zadania. System SmartFit pomoże Ci znaleźć idealną wysokość i pozwoli Ci pracować produktywnie przez wiele godzin bez nadwyrężania szyi.

Dzięki łatwej, nietrwałej instalacji i zaciskowi C, który pasuje do biurek o grubości do 85 mm, możesz szybko ustawić monitory w bardziej komfortowej pozycji, zwalniając jednocześnie miejsce na biurku. Ramiona do monitorów obsługują ekrany o przekątnej do 27" umieszczone obok siebie i mogą unieść do 8 kg (lub 17,6 funtów). Jeśli potrzebujesz zagracenia małego biurka w domu, użycie ramienia monitora to świetny sposób na zoptymalizowanie ograniczonej powierzchni i zapobieganie bałaganowi.

3. Oszczędzający miejsce podnóżek

Utrzymanie zdrowej postawy za biurkiem wymaga podnóżka, który w pełni wspiera dolną część pleców i szyi podczas pracy. Nasz podnóżek Space-Saving ma kompaktową konstrukcję, która idealnie pasuje pod mniejsze biurka. Regulowane ustawienie nachylenia pozwala na ustawienie podnóżka pod kątem 12 lub 18°, co daje dużą elastyczność bez konieczności rezygnacji z przestrzeni.

limited-desk-set-up-kensington-blog-space-saving-foot-rest-image.JPG

Dzięki antypoślizgowemu materiałowi i łatwej do utrzymania w czystości konstrukcji, jest to idealny podnóżek o niewielkich rozmiarach do domowego biura. Regulując pozycję siedzącą za pomocą oszczędzającego miejsce podnóżka, można wygodniej pracować za biurkiem przez dłuższy czas.

4. Podwójna bezprzewodowa klawiatura kompaktowa do wielu urządzeń

Na małym biurku kompaktowa klawiatura jest niezbędna, aby zwolnić trochę miejsca na inne akcesoria. Kompaktowa klawiatura Multi-Device Dual Wireless jest mała, łatwa w transporcie i umożliwia podłączenie do trzech urządzeń jednocześnie. W razie potrzeby możesz szybko przełączyć się z laptopa na tablet lub telefon.

Zgodność z systemami macOS, Windows, iOS i Chrome sprawia, że jest to idealna, wszechstronna klawiatura do pracy z dowolnym urządzeniem i w dowolnym miejscu. 128-bitowe szyfrowanie AES zapewnia bezpieczeństwo ustawień, a klawisze nożycowe gwarantują płynne pisanie. Ta klawiatura jest zasilana bateryjnie, więc nie musisz się martwić, że ograniczają Cię kable. Wskaźnik LED informuje o konieczności wymiany dwóch baterii AAA, dzięki czemu nie zabraknie Ci energii, gdy będziesz potrzebować produktywności w każdym środowisku.

5. Bezprzewodowy trackball Orbit Fusion

Doskonałym sposobem na uwolnienie powierzchni jest przejście ze zwykłej myszy na trackball. Bezprzewodowy trackball Orbit® Fusion™ to doskonałe urządzenie do konwersji dla początkujących użytkowników trackballi. Jego obsługa wymaga mniej miejsca niż w przypadku myszy, ponieważ do nawigacji używa się palców na trackballu, a nie przesuwa myszy po biurku.

W przypadku każdego rodzaju precyzyjnej nawigacji trackball jest doskonałym rozwiązaniem. Nawet jeśli jesteś przyzwyczajony do używania myszy, bezprzewodowy trackball Orbit Fusion został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci płynnie i łatwo dostosować się do nowej metody wprowadzania danych. Dzięki opatentowanemu pierścieniowi przewijania możesz sprawnie poruszać się po wielu stronach, dokumentach lub aplikacjach.

Dostosuj trackball do swoich potrzeb

Aby jeszcze lepiej wykorzystać możliwości trackballa Orbit Fusion Wireless Trackball, można użyć oprogramowania KensingtonWorks™ w celu dostosowania go do własnych potrzeb. Można przypisywać operacje do różnych przycisków, zmieniać ustawienia wskaźnika, uruchamiać aplikacje i konfigurować własne skróty dla określonych programów.

Dzięki oprogramowaniu KensingtonWorks można przenieść produktywność na wyższy poziom i w pełni wykorzystać każdą niewielką przestrzeń na biurku. Ustawienia osobiste można powiązać z chmurą i w każdej chwili pobrać preferowaną konfigurację; można również skonfigurować trackball w sposób umożliwiający obsługę wielu różnych przepływów pracy i załadować te ustawienia niestandardowe w każdej aplikacji.

Dzięki programowi KensingtonWorks można:

  • Skonfigurować przypisanie przycisków zgodnie z wymaganiami
  • Zmieniać ustawienia kursora i wskaźnika
  • Zarządzać orientacją i szybkością przewijania
  • Tworzyć określone ustawienia prezentacji dla wskaźnika

Dla każdego, kto stara się zachować produktywność w ograniczonej przestrzeni roboczej w domu, każdy z tych pięciu produktów Kensington w połączeniu z oprogramowaniem KensingtonWorks™ to doskonałe miejsce na rozpoczęcie pracy.

Stwórz swoje idealne biurko

Narzędzie Kensington Wellness Configurator może pomóc w znalezieniu idealnego produktu do domu lub biura hybrydowego. Po określeniu typowego obszaru roboczego, typu połączenia i miejsca, w którym wymagany jest największy komfort, konfigurator Wellness wybierze najlepsze produkty, które pomogą poprawić konfigurację.

Produkty firmy Kensington pomogą każdemu, kto próbuje pogodzić ograniczoną przestrzeń roboczą w domu ze zdrowiem i wydajnością. Nasza gama rozwiązań wspomaga długotrwałe dobre samopoczucie, a jednocześnie zapewnia wygodę i komfort w codziennym życiu zawodowym.