Chrom

Chrom i srebro stają się bardzo popularne. Najnowszym trendem nie jest już Rose Gold, ale pokrywane srebrem długopisy, lśniące notebooki i chromowane klipsy do długopisów to kolejna duża rzecz.

Lustrzany, odbijający światło efekt, jaki daje Chrome, daje dodatkowe poczucie luksusu w każdym piórniku.Najlepsza rzecz w lecie - dopasowanie okularów przeciwsłonecznych z lustrem do pióra, prawda?

Dlaczego nie spróbować Saffiano Metallic A5 Clipbook firmy Filofax, aby dodać ołówkowi blasku do notatek tego lata.

Deep Sea Blue

Z latem przychodzą niekończące się wycieczki na plażę i kąpiele w oceanie. Ostatnio zauważyliśmy wzmożony trend w kolorze głębokiego błękitu.

Uwielbiamy ten Filofax Domino A5 Organizator w Navy Blue. Gładka skórzana okładka i jaskrawo kontrastowe szwy oraz podszewka sprawiają, że ten model emanuje wyrafinowaniem i luksusem.

Dlaczego nie połączyć go również z tym słodkim i poręcznym piórem Mini Expandz Pen firmy Zebra. Ten praktyczny, mały długopis idealnie pasuje do każdego Filofaksu i można go przedłużyć, aby uczynić z niego wymarzone pisanie.

Floral

Małe kwiaty, słoneczniki i jasne płatki staną się następną wielką rzeczą tego lata. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie na rynek nowych serii Letts Diary na rok 2019, które są pełne dychających wzorów kwiatowych i płatków.

Motyle

Aby przejść obok coraz bardziej kwiatowe wzory zestawów piśmiennych firmy takie jak Cavallini świętowały te piękne owady. Uwielbiamy papier do pakowania Cavallini, idealny do ozdabiania prezentów na letnie przyjęcie.

 


Podobne Artykuły