Chrom

Chrom i srebro stają się bardzo popularne. Najnowszym trendem nie jest już Rose Gold, ale pokrywane srebrem długopisy, lśniące notebooki i chromowane klipsy do długopisów to kolejna duża rzecz.

Lustrzany, odbijający światło efekt, jaki daje Chrome, daje dodatkowe poczucie luksusu w każdym piórniku.Najlepsza rzecz w lecie - dopasowanie okularów przeciwsłonecznych z lustrem do pióra, prawda?

Dlaczego nie spróbować Saffiano Metallic A5 Clipbook firmy Filofax, aby dodać ołówkowi blasku do notatek tego lata.

Deep Sea Blue

Z latem przychodzą niekończące się wycieczki na plażę i kąpiele w oceanie. Ostatnio zauważyliśmy wzmożony trend w kolorze głębokiego błękitu.

Uwielbiamy ten Filofax Domino A5 Organizator w Navy Blue. Gładka skórzana okładka i jaskrawo kontrastowe szwy oraz podszewka sprawiają, że ten model emanuje wyrafinowaniem i luksusem.

Dlaczego nie połączyć go również z tym słodkim i poręcznym piórem Mini Expandz Pen firmy Zebra. Ten praktyczny, mały długopis idealnie pasuje do każdego Filofaksu i można go przedłużyć, aby uczynić z niego wymarzone pisanie.

Floral

Małe kwiaty, słoneczniki i jasne płatki staną się następną wielką rzeczą tego lata. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie na rynek nowych serii Letts Diary na rok 2019, które są pełne dychających wzorów kwiatowych i płatków.

Motyle

Aby przejść obok coraz bardziej kwiatowe wzory zestawów piśmiennych firmy takie jak Cavallini świętowały te piękne owady. Uwielbiamy papier do pakowania Cavallini, idealny do ozdabiania prezentów na letnie przyjęcie.