#1 Dobre pióro na co dzień

Nadszedł czas, aby porzucić przeżute birosy i darmowe promocyjne długopisy, których używaliście przez ostatni rok i poczęstować się nowym, niezawodnym długopisem, którym z przyjemnością będziecie pisać. W tym tygodniu uwielbiamy długopisy Rollerball. Te typy piór są super łatwe w utrzymaniu i ślizgać się po stronie, dzięki czemu pisanie jest przyjemne i szybkie. Naszym ulubionym musi być to bardzo przystępne cenowo pióro Lamy Al-Star Rollerball. Dostępne w kolorze jasnoniebieskim pióro to jest uaktualnieniem w stosunku do zwykłych jednorazowych długopisów, ale nadal jest tak samo łatwe w użyciu.

#2 A Fresh New Notebook

Nic tak nie mówi o czystym łupku jak świeży notatnik, w którym można zapisać wszystkie swoje myśli, uczucia i postanowienia na nowy dzień. W tym miesiącu uwielbiamy Behance Action Method Journal, który zachęca do organizacji. Te dzienniki przychodzą z sekcjami w pastelowym błękicie, jaskrawym pomarańczowym lub jasnozielonym, komplementują pozew do dotykowego uczucia twarda okładka. Chociaż kochamy zwykłe czasopisma do zapisywania naszych wpisów w dzienniku, używamy tych dzienników akcji w styczniu tego roku, ponieważ ma on na celu wzbudzić w Tobie entuzjazm do pisania i planowania, "myślenia poza liniami". Uwielbiamy te dzienniki, ponieważ sprawiają, że czujemy się bardziej proaktywni i zorganizowani w tym roku!

#3 Czas na zorganizowanie się z nowym dziennikiem

Teraz, naprawdę powinno to być na szczycie naszej listy, ponieważ jest to prawdopodobnie najważniejszy element, który trzeba zacząć produktywnie od początku dnia. Niezależnie od tego, czy poddajesz recyklingowi swój stary planer z zeszłego roku, chcesz mieć zupełnie nowy, kolorowy uchwyt, czy po prostu aktualizujesz swoje wkłady do pamiętnika, to jest jedna rzecz, o której nie możesz zapomnieć.

Jeśli jesteś na rynku nowego planera, polecamy Filofax Finsbury Organiser. Ten osobisty planer jest idealnym rozmiarem na każde biurko. Podobny, jeśli jest nieco większy niż rozmiar A5, możesz z łatwością umieścić ten piękny planer w torbie i używać go gdziekolwiek się udasz.

#4 Kolorowe notatki samoprzylepne

Uwielbiamy kleiste nuty. Idealnie nadają się do szybkiego zapisywania zadań lub delikatnego przypominania i umieszczania ich na naszym biurku, abyśmy o nich nie zapomnieli. Przyznajemy jednak, że czasem zdarzają się stosy zużytych karteczek naklejanych na biurko, przez co wyglądają one nieuporządkowane i niezorganizowane. Dlatego właśnie uwielbiamy te nuty Cavallini 'To Do' Sticky. Dzięki nagłówkom takim jak "Remember!" i "To Do List" możemy wybrać naszą ulubioną i najbardziej odpowiednią notatkę samoprzylepną i umieścić ją na naszym biurku. Prezentowane w klasycznej puszce są zawsze pod ręką i sprawiają, że nasze biurko wygląda na czyste, uporządkowane i ponownie zorganizowane!

#5 Gigantycznych spinaczy do porządkowania tych wszystkich luźnych dokumentów

Naszym ostatnim musiała być Creoly Giant Paperclips. Dostępne w 3 pięknych wariantach kolorystycznych i prezentowane w schludnej wannie, klipsy te są zawsze umieszczane na naszym biurku, blisko dłoni.